Technology & Quality

State of the art production technology

Senkroma üretim tesisleri karıştırma, besleme ve kontrol sistemleri dahil olmak üzere son teknoloji çift vidalı ekstrüzyon hatlarıyla donatılmıştır. Senkroma ve Global Colors grubunun uzun tecrübe, bilgi birikimi ve ekipman kalitesi, masterbatchlerin aşağıdaki şekilde üretilmesini sağlamaktadır.

  • Hassas ve sürekli kalite
  • Pigmentlerin renk gücünü maksimum seviyede kullanabilme
  • Sorunsuz dozajlama ve mükemmel proses şartları
  • Pigmentlerin ve katkı maddelerinin mükemmel dispersiyon ve homojenizasyonu

Tesislerimizin üretim ve lojistik sistemleri müşteri memnuniyetine yönelik olup, özel istekler ve küçük lot’lar için bile hızlı ve esnek yanıt sağlamaktadır.

Senkroma masterbatchlerinde kullanılan tüm polimerler, pigmentler ve katkı maddeleri, laboratuar ve endüstriyel ölçekte dikkatli bir test ve değerlendirme yapıldıktan sonra seçilir.

Gelişmiş analitik enstrümanlar , pilot ekipmanlar (diğerlerinin yanı sıra ekstrüzyon, enjeksiyon , film, iplik , nonwoven ) ve çok geniş kapsamlı laboratuar olanakları, Senkroma’nın müşteri ihtiyaçlarına göre özel çözümler geliştirmesine olanak tanır.

Senkroma ISO 9001'e uygun olarak , tüm ürünlerine ve standartlarına çok sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulayarak Toplam Kalite prensipleri temelinde faaliyet göstermektedir.

MÜKEMMEL ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

Special twin screw compounders

Özel dizayn edilmiş çift vida ekstrüderler

Lean manufacturing

Yüksek
Üretim Performansı

Standardized, production, processes

Standart
üretim
prosesleri

GLOBAL COLORS Group of Companies PLASTIKA KRITIS - Cutting-edge masterbatch solutions from Greece SENKROMA MASTERBATCH - Experts in masterbatches for the plastics & textile industry ROMCOLOR 2000 - Competitive and innovative solutions from Romania GCP SA, Global Colors Polska - The largest masterbatch producer in Poland Global Colors zao: quality masterbatches made in Russia

Local service, Global presence

©2018 Senkroma, Tüm hakları saklıdır | info@senkroma.com.tr

Top